De eerste bekerwedstrijden van AD’69 staan voor de deur….

Naast de wedstrijden van AD’69 3 tem 6 in het Mikpunttoernooi van AD’69 , waar ook de lagere elftallen van AZSV aan deelnemen, spelen de andere teams mee in de beker, waarvan het programma op 19 augustus a.s. start. Hierbij dit bekerprogramma voor zover het bekend is:

AD’69 1         19.08.2014        AD’69 – Vosseveld                   19.00 uur

26.08.2014        FC Winterswijk(zat) – AD’69      20.00 uur

31.08.2014        Bredevoort – AD’69                  14.00 uur

AD’69 2         24.08.2014        Silvolde 3 – AD’69 2                 10.00 uur

31.08.2014        AD’69 2 – Ajax Br. 3                      11.00 uur

3e wedstrijd tegen VVG’25 n.n.b.

AD’69 A1      23.08.2014        UDI (Enschede)- AD’69 A1        14.30 uur

30.08.2014        AD’69 A1-Rietmolen A1            14.30 uur

3e wedstrijd tegen FC Winterswijk A2 n.n.b.

 

AD’69 B1          30.08.2014        Longa’30 B2     –  AD’69 B1       14.45 uur

2e wedstrijd tegen SJO Zeddam/St.Joris n.n.b.

 

AD’69 C1          23.08.2014        Etten C1 – AD’69 C1                 13.00 uur

30.08.2014        AD’69 C1 – GWVV C1              13.00 uur

3e wedstrijd tegen Dinxperlo C1 n.n.b.

 

AD’69 D1         23.08.2014        Spcl.Lochem D1 – AD’69 D1    11.00 uur

30.08.2014        AD’69 D1 – Grol D2                  09.30 uur

3e wedstrijd tegenFC Eibergen D2 n.n.b.

 

AD’69 D2         23.08.2014        AD’69 D2 – Gendringen D3       09.30 uur

30.08.2014        Erix D2 – AD’69 D2                   10.00 uur

3e wedstrijd tegen HSC’21 D4 n.n.b.

 

AD’69 E1          30.08.2014        AD’69 E1 – FC Winterswijk E2   10.00 uur

2e en 3e wedstrijd tegen Bon.Boys E5 en Spcl.Eefde E2 n.n.b.

 

AD’69 E2          23.08.2014        AD’69 E2 – Dinxperlo E3          10.00 uur

30.08.2014        Ulftse Boys E2 – AD’69 E2       09.00 uur

3e wedstrijd tegen HSC’21 E5 n.n.b.

 

AD’69 F1          23.08.2014        AD’69 F1 – Silvolde F1             11.15 uur

30.08.2014        KSH F1 – AD’69 F1                  11.00 uur

3e wedstrijd tegen AZSV F3 n.n.b.

 

AD’69 F2          23.08.2014        Sprinkhanen F2 – AD’69 F2       09.00 uur

30.08.2014        AD’69 F2 – Ulftse Boys F2       11.15 uur

3e wedstrijd tegen SDOUC F4 n.n.b.

 

AD’69 msj A     23.08.2014        AD’69 msj A – FC Zutphen msj A                      14.30 uur

30.08.2014    SJO Zedddam/St Joris msj A – AD’69 msj A   14.30 uur

3e wedstrijd tegen FC Eibergen mjs A n.n.b.

 

AD’69 msj C     30.08.2014        AD’69 msj C – Zelos msj C       13.00 uur

2e en 3e wedstrijd tegen DZC’689 msj C  en DVC’26 msj C n.n.b.

 

OOK HET AD’69 45+ TEAM IS WEER INGEDEELD.

Wanneer hier de wedstrijden starten is nog niet bekend. De volgende teams zitten bij elkaar in:     AD’69, RKZVC, Marienveld, FC Winterswijk en SVBV (Barchem)

ALLES WAT WEDSTRIJDEN BETREFT IS ONDER VOORBEHOUD